K O M U N I K A T Y






Behemot_3083\ - profil użytkownika
Użytkownik Behemot_3083
Status aktywny
Dołączył 05, Listopad 2012
Skąd ZAKŁAD PIASECZNO R-12
plików przesłanych 65
Ostatnio dodany plik
Kliknij aby zobaczyć wszystkie przesłane pliki Behemot_3083
Ostatni komentarz
Kliknij aby zobaczyć wszystkie komentarze Behemot_3083

27/01/21 at 16:52 @Marcin2294: Też mi się wydaje, że z Redutowej to jeszcze Jelcze 272 MEX na tym jeździły. PR110 dopiero się pojawiały na ulicach Warszawy. Zaryzykuję i dopiszę te MEX'y do zestawienia Uśmiech

@JP: Niestety te dokumenty nie są dostępne on-line. Mam grzecznościowy dostęp do jakiegoś wycinka i akurat 489 się załapało. Z tego jednak, co widzę, to jednak legendarna linia 389 nie została nigdy uruchomiona. W zleceniu na uruchomienie 489 nie ma ani słowa o likwidacji 389.

@dev: Nie mam żadnego wykazu poza tym "uruchomieniowym", w którym zresztą jest drobny błąd. Przystanek 8. powinien być raczej Marynarska/Taśmowa. Najlepsze informacje przystankowe są na portalu Trasbus.