Behemot_3083\ - profil użytkownika |
|
Użytkownik
|
Behemot_3083
|
|
Status
|
aktywny
|
|
Dołączył
|
05, Listopad 2012
|
|
SkÄ
d
|
ZAKŁAD PIASECZNO R-12
|
|
plików przesłanych
|
65
|
Ostatnio dodany plik Kliknij aby zobaczyć wszystkie przesłane pliki Behemot_3083
 | Ostatni komentarz Kliknij aby zobaczyć wszystkie komentarze Behemot_3083
 27/01/21 at 16:52 @Marcin2294: Też mi się wydaje, że z Redutowej to jeszcze Jelcze 272 MEX na tym jeździły. PR110 dopiero się pojawiały na ulicach Warszawy. Zaryzykuję i dopiszę te MEX'y do zestawienia 
@JP: Niestety te dokumenty nie są dostępne on-line. Mam grzecznościowy dostęp do jakiegoś wycinka i akurat 489 się załapało. Z tego jednak, co widzę, to jednak legendarna linia 389 nie została nigdy uruchomiona. W zleceniu na uruchomienie 489 nie ma ani słowa o likwidacji 389.
@dev: Nie mam żadnego wykazu poza tym "uruchomieniowym", w którym zresztą jest drobny błąd. Przystanek 8. powinien być raczej Marynarska/Taśmowa. Najlepsze informacje przystankowe są na portalu Trasbus. |
|
|