Ostatni komentarz Kliknij aby zobaczyć wszystkie komentarze dev 04/03/26 at 14:24 Tak, jeździły wszystkie małopojemne pojazdy z R-6 będące na stanie bodajże do 1996 roku, kiedy obsługę przejął PKS Grodzisk Maz. Pojawiały się ikarusy 6362-9 jak i 'kwadraty'. Co ciekawe w wakacje 2009 na chwilę wróciła obsługa R-6.