K O M U N I K A T Y






dev\ - profil użytkownika
Użytkownik dev
Status aktywny
Dołączył 13, Styczeń 2017
plików przesłanych 909
Ostatnio dodany plik
Kliknij aby zobaczyć wszystkie przesłane pliki dev
Ostatni komentarz
Kliknij aby zobaczyć wszystkie komentarze dev

04/03/26 at 14:24 Tak, jeździły wszystkie małopojemne pojazdy z R-6 będące na stanie bodajże do 1996 roku, kiedy obsługę przejął PKS Grodzisk Maz. Pojawiały się ikarusy 6362-9 jak i 'kwadraty'. Co ciekawe w wakacje 2009 na chwilę wróciła obsługa R-6.