K O M U N I K A T Y






Strona główna > Komunikacja Miejska Łomianki > Jelcz M181MB
36
Szybka odpowiedź na pytanie "czy Odkurzacz może być jeszcze brzydszy" ;-) Podczas NG w Solcu Kujawskim coś poszło bardzo źle - teraz boczne okna w seksji A mają skokowo różne wysokości (po co?), a przez największe z nich można oglądać kratownicę wozu, która z czasem zacznie zapewne korodować i będzie wyglądać jeszcze bardziej atrakcyjnie. Reflektory w stylu NeoGniotów też wyglądają jak zemsta designera - tu damy żaróweczkę, tam damy, o i tu jeszcze jedno światełko, ojoj - nie ma "kierunku" i "postojów? To jeszcze dwa klosiki... Inni jakoś potrafią to ułożyć (może za wyjątkiem producenta Pasagona), ale Jelcz... zdecydowanie wolałem klasyczne ściany gniotów. Plus za to za człon B -  w końcu udało się "dojechać" z wysokością okien do członu A.

BTW, ten pojazd w 2014 roku w ciągu doby wyjeżdżał chyba tylko na jedno kółko, z rana. Z racji pracy przesiadywałem wtedy na poboczu Pułkowej po 8-12h dziennie przez kilka dni pod rząd. Za każdym razem scenariusz był ten sam - pojazd mijał mnie raz jadąc do Młocin i raz wracając. Zdaje się jakoś w okolicach 8-9 rano. W szczycie B już go wtedy nie widywałem.

fot. Rafał Muszczynko
Słowa kluczowe: M181MB 36 Ł1 Pułkowa
Share on Facebook

36

Szybka odpowiedź na pytanie "czy Odkurzacz może być jeszcze brzydszy" ;-) Podczas NG w Solcu Kujawskim coś poszło bardzo źle - teraz boczne okna w seksji A mają skokowo różne wysokości (po co?), a przez największe z nich można oglądać kratownicę wozu, która z czasem zacznie zapewne korodować i będzie wyglądać jeszcze bardziej atrakcyjnie. Reflektory w stylu NeoGniotów też wyglądają jak zemsta designera - tu damy żaróweczkę, tam damy, o i tu jeszcze jedno światełko, ojoj - nie ma "kierunku" i "postojów? To jeszcze dwa klosiki... Inni jakoś potrafią to ułożyć (może za wyjątkiem producenta Pasagona), ale Jelcz... zdecydowanie wolałem klasyczne ściany gniotów. Plus za to za człon B - w końcu udało się "dojechać" z wysokością okien do członu A.

BTW, ten pojazd w 2014 roku w ciągu doby wyjeżdżał chyba tylko na jedno kółko, z rana. Z racji pracy przesiadywałem wtedy na poboczu Pułkowej po 8-12h dziennie przez kilka dni pod rząd. Za każdym razem scenariusz był ten sam - pojazd mijał mnie raz jadąc do Młocin i raz wracając. Zdaje się jakoś w okolicach 8-9 rano. W szczycie B już go wtedy nie widywałem.

fot. Rafał Muszczynko

Infomacje o pliku
Nazwa pliku:20140508_km_lomianki_jelcz181_36_L1.jpg
Nazwa albumu:raffi / Jelcz M181MB
Słowa kluczowe:M181MB / 36 / Ł1 / Pułkowa
Data:20140508
Miejsce:Warszawa, ul. Pułkowa
Numer pojazdu:36
Numer brygady/linii:Ł1
Wielkość pliku:221 KiB
Data dodania:31, Maj 2015
Wymiary:1000 x 664 pikseli
Wyświetleń:1572 razy
LINK DO ZDJĘCIA:http://omni-bus.waw.pl/omnigaleria/displayimage.php?pid=15431
Ulubione:Dodaj do ulubionych

Komentarz 1 do 1 z 1
Strona: 1

prosper5250   [25, Kwiecień 2017 at 10:24 PM]
Wraca moda na przeszklenia w rzeźni. Dziecko w wózku ma się nie nudzić tylko obserwować Nabijam się

Komentarz 1 do 1 z 1
Strona: 1

Dodaj swój komentarz 
Imię Komentarz
Śmiech :lol: Nabijam się :-P Bardzo szczęśliwy :-D Uśmiech :-) Neutralny :-| Smutek :-( Płaczę, jest mi bardzo smutno :cry: Cool 8-) Zaskoczony :-o Zakręcony :-? Zawstydzony :oops: Zszokowany :shock: Zły :-x Przewracanie oczami :roll: Puszczać oczko ;-) Pomysł :idea: Okrzyk :!: Pytanie :?:
stat4u