Zajezdnie, warsztaty, podzespoły i remonty.


PORTAL :: Zdjęcia współczesne :: Galeria "Foto sprzed lat" :: Galeria "Podróże"

Strona główna :: Kontakt :: Zarejestruj się :: Zaloguj mnie

K O M U N I K A T Y






Strona główna > Zajezdnie > R-2 Kleszczowa (d. R-11)
5225
Wkrótce na Stalowej.
Słowa kluczowe: SU18 5225 ZajezdniaKleszczowa 2024

5225

Wkrótce na Stalowej.

Infomacje o pliku
Nazwa pliku:5225_1.jpg
Nazwa albumu:3872 / R-2 Kleszczowa (d. R-11)
Słowa kluczowe:SU18 / 5225 / ZajezdniaKleszczowa / 2024
Nr pojazdu:5225
Miejsce:Zajezdnia Kleszczowa
Data:1.05.2024
Wielkość pliku:1408 KiB
Data dodania:01, Maj 2026
Wymiary:2000 x 1333 pikseli
Wyświetleń:731 razy
URL:http://wwaw.omni-bus.waw.pl/warsztat/displayimage.php?pid=37174
Ulubione:Dodaj do ulubionych

Komentarz 1 do 25 z 25
Strona: 1

~ghf   [01, Maj 2026 at 11:53 PM]
Wiadomo może kiedy można się spodziewać dostaw pierwsych diesli SU18 IV?
3872   [02, Maj 2026 at 12:10 AM]
Diesle, nie są jeszcze rozdysponowane.
Warto było pozostawić 8100-8199.
~Paweł   [02, Maj 2026 at 12:13 AM]
Czemu akurat 81xx, mogli zachować (i dalej mogą 88xx), przynajmniej byłaby klimatyzacja.
~E   [02, Maj 2026 at 12:16 AM]
Pewnie że warto było zostawić 81xx, tylko głupi ZTM uparł się że nie mają klimy... Taki Lipsk na przykład kupuje teraz nowe Solarisy bez klimatyzacji pasażerskiej i jakoś ludzie tam żyją...
3872   [02, Maj 2026 at 12:25 AM]
No 88xx ponoć smrodzą.
~ghf   [02, Maj 2026 at 12:31 AM]
A wiadomo może co z Yutongami kolejnymi? Bo kiedyś ktoś gdzieś pisał że miały być do końca kwietnia
3872   [02, Maj 2026 at 12:59 AM]
Będą na koniec czerwca. Produkują się.
~zxcvbnm   [02, Maj 2026 at 09:37 AM]
A mnie ciekawi, dlaczego MZA nie widzi potrzeby zakupu dieseli 10/12m jako "wozy ewakuacyjne"?
~Buffalo Bus   [02, Maj 2026 at 06:11 PM]
Co w zamian na "Kleszczową"?
3872   [03, Maj 2026 at 10:35 AM]
Ewakuacyjne autobusy z założenia muszą być wielkopojemne.
Na Kleszczową przyjdą nowe SU18IVE.
~Bet   [03, Maj 2026 at 09:38 PM]
Ile przyjdzie tych przegubów na R-2, czy R-1 coś też dostanie z nowych przegubów?
~E   [04, Maj 2026 at 08:20 AM]
No i z założenia ewakuacyjne autobusy powinny być chyba rozdysponowane po wszystkich zajezdniach...
~Czerstwy   [04, Maj 2026 at 06:47 PM]
Wiadomo czy doczekamy się kiedyś powrotu do ruchu 1992?
~Solaris   [05, Maj 2026 at 10:29 AM]
To ile sztuk będzie na Stalowej bo są różnie wersje i nie wiadomo która jest realna?
~Wujek Staszek   [05, Maj 2026 at 07:33 PM]
Co do ewakuacyjnych kartonów,żywię nadzieje,że trafią na R-1,gdyż właściwie od 2019 (poza 2020,2024 i 2026),mamy wyłącznie "używane" przegubowce tj. SM18,SU18 z 2010 i część z 2011 Puszczać oczko
~x   [06, Maj 2026 at 05:50 PM]
@Buffalo Bus Na Kleszczową podobno idą w zamian 88xx ze Stalowej. Jak się domyślam, po dostawach nowych elektryków na Kleszczową pójdą już bezpośrednio do kasacji.
~ghf   [23, Maj 2026 at 12:03 AM]
Woronicza to akurat zdaje się że elektryki nowe ma dostać a więc dostatnie wreszcie nowe przeguby. Uważam też jednak że autobusy ewakuacyjne faktycznie powinny być rozdysponowane na każdą zajednie, oraz że nie powinny one być wyłącznie przegubowe no bo przegub nie wszędzie wjedzie
~Paweł   [24, Maj 2026 at 12:43 AM]
~Wujek Staszek Woronicza to akurat ciągle coś dostaje, więc jeśli diesli nie podzielą na wszystkie zajezdnie to Woronicza jest tą która nie powinna dostać żadnego, bo i tak pewnie dostaną przeguby z przetargu 90+90.
~R1   [05, Czerwiec 2026 at 05:44 PM]
3872, jakieś nowości co kiedy przyjedzie? Może jakieś wieści co do przenosin? Uśmiech
~Dawid   [06, Czerwiec 2026 at 08:42 PM]
Ja bym zostawił 88xx na r5 redutowa(zamknięta od 2013 rok.) do ewakuacji. Co nie którzy kierowcy lubią te serie drudzy już nie lubią z powodu skrzyni biegów/silników.
3872   [07, Czerwiec 2026 at 09:54 AM]
Pierwsze SU18IVE w tym miesiącu i ładowarki na Kleszczową , Yutongi w lipcu i Irizary w grudniu na Woronicza.
Przenosiny serii 52xx kontynuacja w miarę dostaw elektryków.
~Gryzly   [07, Czerwiec 2026 at 01:02 PM]
@3872 Jak elektryki na Woronicza? To po co oddają 52xx na R-4? Mógłbyś opisać cały obieg? Z góry dzięki
~Bet   [07, Czerwiec 2026 at 01:29 PM]
Te przeguby na R-1, chwilowo? Kiedy jakieś przeguby zawitają na Woronicza na stałe?
3872   [07, Czerwiec 2026 at 04:37 PM]
Czeski błąd. Zawstydzony
Niezatwierdzony komentarz   [08, Czerwiec 2026 at 03:15 PM]
Ktoś opublikował tutaj komentarz. Będzie widoczny dopiero po akceptacji Administratora.

Komentarz 1 do 25 z 25
Strona: 1

Dodaj swój komentarz 
Imię Komentarz
Śmiech :lol: Nabijam się :-P Bardzo szczęśliwy :-D Uśmiech :-) Neutralny :-| Smutek :-( Płaczę, jest mi bardzo smutno :cry: Cool 8-) Zaskoczony :-o Zakręcony :-? Zawstydzony :oops: Zszokowany :shock: Zły :-x Przewracanie oczami :roll: Puszczać oczko ;-) Pomysł :idea: Okrzyk :!: Pytanie :?:
stat4u